Producent sprzętu do siłowni SportsArt Fitness - zadzwoń teraz +48 55 2329372 lub napisz info@imgfitness.pl

Wydaje się oczywiste, ale w rzeczywistości wygląda to kompletnie inaczej. Bieżnie oraz inne urządzenia fitness podłączone do prądu nawet wtedy gdy nie pracują i nikt na nich nie ćwiczy, pobierają prąd z sieci. Wbrew pozorom wcale nie tak mało. np. bieżnia w stanie czuwania (Stand-by), czyli bez ruchu, ale z właczonym monitorem lub wyświetlaczem pobiera od 80 do nawet 250 W przez cały czas.

Funkcja ENERGY SMART™ umożliwia indywidualne zaprogramowanie czasu po którym bieżnia przejdzie w stan uśpienia. Wówczas jej pobór prądu jest praktycznie pomijalny, gdyż wynosi tylko 0,6 W. Samo wybudzanie bieżni ze stanu uśpienia jest bardzo proste i szybkie. Wystarczy bowiem wcisnąć jeden klawisz na pulpicie.

Każda bieżnia z ekranem telewizyjnym lub matrycą monitora bez systemu ENERGY SMART™ pobiera prąd elektryczny z sieci w ilości od 180 W do nawet 250 W, nawet wtedy gdy nikt na niej nie biega (nie używa).

Każda bieżnia z wyświetlaczem LED bez zamontowanej funkcji ENERGY SMART™ pobiera prąd elektryczny z sieci w ilości od 80 W do nawet 130 W, nawet wtedy gdy nikt na niej nie biega (nie używa).

Każda bieżnia firmy SportsArt posiada wbudowaną funkcję ENERGY SMART™, która przełącza bieżnię w tryb uśpienia i zabezpiecza ją przed niepotrzebnym poborem prądu w momencie przestoju lub chwilowej bezczynności.

Wyliczenie zużycia prądu dla 10 sztuk bieżni niepracujących w klubie otwartym 24/7pobór
energii
dzienne
zużycie
energii
miesięczne
zużycie
energii
roczne
zużycie
energii
10 bieżni wyposażonych w wyświetlacz LED bez funkcji ENERGY SMART™95 W22,8 KWh706 KWh8 481 KWh
10 bieżni wyposażonych w 16” telewizor lub monitor - bez ENERGY SMART™210 W50,4 KWh1 562 KWh18 748 KWh
10 dowolnych bieżni SportsArt wyposażonych w funcję ENERGY SMART™0,6 W0,1 KWh4 KWh53 KWh

Przyjmując stawkę za 1 KWh wynoszącą tylko 1 PLN roczny koszt poboru prądu w celu zasilenia dziesiąciu nie pracujących bieżni może wynieść ponad 18 tys. PLN

Masz pytania?

Jeśli masz pytania odnośnie naszej oferty zapraszamy do kontaktu z nami. Postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytania szybko i wyczerpująco.

Proszę prawidłowo wypełnić formularz.

Dziękujemy za zgłoszenie.

Imię i nazwisko
Telefon
Adres email
Województwo
Wiadomość


Wyślij