Green Wellbing Room

Kompletna siłownia w pokoju

Komfort

Unikalny design GWR umożliwia kompletny i komfortowy trening całego ciała już na 1m2. Prawidłowy przebieg treningu zapewni Ci, wchodząca w skład G-wall’a aplikacja treningowa z kompletem 27 ćwiczeń na wszystkie partie ciała. Wchodzący w skład GWR obecnie najnowocześniejszy rower odzyskujący energię elektryczną - G516 zapewni Ci realistyczne doznania treningowe i dostarczy energii do zasilenia Twojego domu.

Bezpieczeństwo

W obecnych czasach aby przeprowadzić pełnowartościowy trening nie potrzebujemy już 30 maszyn siłowych i kompletu urządzeń kardio. Wszystko możemy zrobić na kilku metrach kwadratowych, w zaciszu własnego domu lub mieszkania. Z różnych względów taki właśnie trening we własnym gronie preferuje ponad 51% wszystkich ćwiczących. GWR zapewnia wszystkim kompletny trening funkcjonalny całego ciała, zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo, komfort i dowolniść ćwiczenia oraz ciszę własnego pokoju.

Zwiększone możliwości treningowe

Kompletny GWR, to G-wall i rower G516. Jednak są to tylko multi-funkcjonalne narzędzia, które, dla tych co nie wiedzą jak ćwiczyć do niczego się nie przydadzą. Dlatego w komplecie dostarczamy także profesjonalną aplikację treningową z 27 ćwiczeniami z podziałem na stopień zaawansowania, czas treningu i jego rodzaj. Aplikacja pracuje także jako traker fitnessowy zbierający Twoje dane treningowe i motywujący do treningu. Dzięki aplikacji będziesz także wiedział ile i kiedy odzyskałeś watogodzin i jak to wpłynęło na Twoje rachunki za prąd.

G-Wall App 27 different workouts
Divided into two groups

Preffered equipment

Training Type

Stylistycznie i jakościowo perfekcyjny

Stworzyliśmy G-wall’a tak aby pasował stylistycznie do każdego pomieszczenia. Wszystkie powierzchnie są gładkie w dotyku i zaokrąglone. Zastosowaliśmy w konstrukcji tylko najlepsze i najtrwalsze materiały. Stal i poliuretan są praktycznie wieczne, nie wydzielają żadnych zapachów i są łatwe do utrzymania w czystości. Do wyboru mamy 4 kompozycje kolorystyczne oraz 4 wersje wyposażeniowe, które pomogą zindywidualizować i dostosować całość Twojego wnętrza i Ciebie. 

Masz pytania?

Jeśli masz pytania odnośnie naszej oferty zapraszamy do kontaktu z nami. Postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytania szybko i wyczerpująco.

Proszę prawidłowo wypełnić formularz.

Dziękujemy za zgłoszenie.

Imię i nazwisko
Telefon
Adres email
Województwo
Wiadomość


Wyślij