Gwarancja na zawszeOchrona, która daje spokój

Twój spokój jest bezcenny

Od lat znani jesteśmy z tego, że oferujemy najlepsze warunki serwisowe. Tym razem jednak pobiliśmy sami siebie. Na wszystkie urządzenia komercyjnych linii wyposażenia * oferujemy bowiem dożywotnią gwarancję. Wszystko po to abyś nie musiał tak często wymieniać sprzętu na nowy i nie musiał się martwić co się stanie po okresie gwarancji.

Dożywotnia gwarancja to także dbanie o środowisko naturalne

Nasze zaangażowanie w ekologię nie kończy się na budowie urządzeń odzyskujących prąd (ECO-POWR™). Aby być wiarygodnym w tym co robimy musimy także zrobić coś aby ogólnoświatowy popyt na nowości zmniejszyć do minimum. Wydłużenie gwarancji znacząco zmniejszy potrzebę wymiany urządzeń na nowe gdyż ich stan przez cały okres urzywania będzie idealny.

Gwarancja jest przypisana do urządzenia

To oznacza, że gwarancja podąża za urządzeniem, a nie jest przypisana do pierwszego właściciela. Dzięki naszej aplikacji serwisowej OKSERWIS, historia każdego sprzedanego przez nas urządzenia jest ogólnie dostępna. Nawet więc jeśli kiedyś się znudzisz kilkunastoletnim urządzeniem to możesz je odsprzedać wraz z jego dożywotnią gwarancją następnemu użytkownikowi za dużo lepszą cenę.

Regulamin Akcji SportsArt For-Ever

Gwarancja SPORTSART FOR-EVER odbiega od standardowych warunków gwarancyjnych udzielanych przez fabrykę produkującą urządzenia i stanowi dodatkowy bonus zakupowy, który może zostać udzielony kupującemy przez dystrybutora - firmę IMG S.A.

1. Objęte akcją urządzenia.

Akcją mogą zostać objęte tylko urządzenia najwyższych lini i serii produktowych wymienione poniżej:
Bieżnie T676, T656, T674, G690, G660
Eliptyki E886, E876, E874, G886, G876, G874
Rowery C576, C574, G576, G574
Urządzenia siłowe linii "N" oraz serii "A"

2. Podzespoły urządzeń objęte gwarancją

Gwarancja obejmuje wszystkie podzespoły wyżej wymienionych urządzeń poza elementami i częściami eksploatacyjnymi (wymienionymi poniżej), na które obowiązuje gwarancja standardowa.
Bieżnie: pas napędowy, pas biegowy, płyta biegowa, łożyska, naklejki na pulpit oraz przyciski
Eliptyki: rolki pedałów, prowadnice pedałów, łożyska, naklejki na pulpit oraz przyciski
Rowery: pedały, paski mocowania, łożyska, naklejki na pulpit oraz przyciski
Urządzenia siłowe: tapicerka, łożyska, linki i pasy

3. Zakres czynności objętych gwarancją

Gwarancja obejmuje koszt części podlegającej wymianie oraz koszt robocizny lub czynności samej wymiany, regulacji bądź usunięcia usterki. Nie obejmuje natomiast samego dojazdu ekipy serwisowej do klienta, który jest ograniczony czasowo do warunków gwarancji standardowej.

4. Warunki dodatkowe

Gwarancji udziela Dystrybutor sprzętu - firma IMG S.A., która posi- ada własne, fabryczne ekipy serwisowe. Zatem tylko te, autory- zowane przez IMG S.A. ekipy serwisowe mają dostęp do urządzeń na warunkach gwarancji Sportsart For-Ever.

Tylko pracownicy autoryzowani przez IMG S.A. mogą rozkręcać, naprawiać, regulować i wymieniać podzespoły w urządzeniach objętych gwarancją.

Każda inna interwencja osób trzecich oraz obcych ekip serwis- owych, kończy - rozwiązuje umowę gwarancyjną na specjalnych warunkach SportsArt For-Ever w sposób natychmiastowy.

5. Wykluczenia

Wykluczeniu z warunków gwarancyjnych podlegają wszelkie usterki i awarie spowodowane przez nieprawidłowe użytkowanie, usterkę mechaniczną, zalanie urządzenia, wystawienie go na nieprzy- jazne warunki przechowywania i pracy, przepięcie prądu lub nieprawidłową instalację elektryczną.

Masz pytania?

Jeśli masz pytania odnośnie naszej oferty zapraszamy do kontaktu z nami. Postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytania szybko i wyczerpująco.

Proszę prawidłowo wypełnić formularz.

Dziękujemy za zgłoszenie.

Imię i nazwisko
Telefon
Adres email
Województwo
Wiadomość


Wyślij