SportsArt Poleca AKCESORIA SPORTOWEGipara Fitness

Dla hoteli

zdobądź przewagę
dzięki

ECO-POWR™

Według statystyk coraz większa ilość ludzi dba o jakość środowiska, w którym przyszło jej żyć. Część z tych osób napewno będzie zastanawiała się czy skorzystać z usług Twojego hotelu. To dla tych, świadomych ekologicznie osób stworzyliśmy właśnie urządzenia odzyskujące prąd elektryczny z serii ECO-POWR™.

Urządzenia ECO-POWR™ wykorzystują wbudowany mikroinwerter i zamieniają energię kinetyczną ćwiczącej na urządzeniu osoby na energię elektryczną. Energia elektryczna wprowadzana jest następnie do systemu instalacji elektrycznej hotelu i może zasilać działające w hotelu w tym samym czasie inne urządzenia elektryczne.

Coraz częściej jakość hotelowej sali ćwiczeń decyduje o wyborze miejsca noclegu. Urządzenia marki SportsArt zapewnią Twoim gościom wysoką jakość, bezpieczeństwo i łatwość obsługi, która jest kluczowym czynnikiem ułatwiającym ćwiczenie w nienadzorowanych salach ćwiczeń.

Oprócz dostarczenia sprzętu pomożemy Ci stworzyć specjalną atmosferę związaną z treningiem w Twoim hotelu. Zaprojektujemy salę ćwiczeń, dobierzemy odpowiednie urządzenia i doradzimy dobór modelu biznesowego. Przygotujemy także całą oprawę zachęcającą gości do treningu.

PAKIET 25

sala ok. 25m2
- małe hotele lub pensjonaty.
- profesjonalny trening kardio bez limitu godzin.
- pakiet marketingowy
- wartość wyposażenia nie przekroczy 40 tys. PLN netto

PAKIET 40

sala ok. 40 m2
- małe i średnie hotele
- profesjonalny trening kardio oraz możliwość treningu większości grup mięśniowych dzięki zastosowaniu urządzeń dwu-funkcyjnych.
- pakiet marketingowy
- wartość wyposażenia nie przekroczy 77 tys. PLN netto

PAKIET 85

sala ok. 85 m2
- duże hotele
- sala może być dostępna także dla klientów z poza hotelu
- profesjonalny trening kardio i siłowy
- pakiet marketingowy
- wartość wyposażenia nie przekroczy 149 tys. PLN netto

Masz pytania?

Jeśli masz pytania odnośnie naszej oferty zapraszamy do kontaktu z nami. Postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytania szybko i wyczerpująco.

Napisz do nas

Proszę prawidłowo wypełnić formularz.

Dziękujemy za zgłoszenie.

Imię i nazwisko
Telefon
Adres email
Wiadomość

Wyślij