Power Post
by WATA

Otwórz swój własny klub za mniej niż myślisz

Power Post by Wata™ to wygrywająca koncepcja niezależnego studia treningowego lub klubu w klubie, oparta na najnowszych technologiach.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Proszę prawidłowo wypełnić formularz.

Dziękujemy za zgłoszenie.

Imię i nazwisko
Telefon
Województwo

Tylko 10% kosztów klasycznego klubu, a zysk ten sam

Bazując na własnym ponad 25 letnim doświadczeniu opracowaliśmy w najdrobniejszych szczegółach, gotowy do wdrożenia model biznesowy butikowego klubu fitness. Dzięki wsparciu inteligentnego oprogramowania oraz urządzeń generujących prąd, stworzyliśmy coś, co do tej pory było niemożliwe. Już 100 m² wystarczy, aby zarabiać duże pieniądze, a inwestycja we własny klub nie przekracza 150 tys zł.

Zainteresowany?

napisz lub zadzwoń jeśli chcesz dowiedzieć się więcej

Na zajęciach nigdy nie wieje nudą

Stworzyliśmy własny program treningowy składający się z 36 gotowych do użycia programów, jednak każde studio, czy trener może skomponować własny program z ponad 72 wgranych do aplikacji ćwiczeń. Po treningu natomiast, każdy ćwiczący otrzyma pełny raport z przeprowadzonego treningu wraz z ilością spalonych kalorii, poziomami tętna podczas ćwiczeń oraz rodzajem wykonanych ćwiczeń.

Oddajemy ćwiczącym to, co u nas spalili

Urządzenia kardio w studiu POWER POST generują prąd, natomiast klubowicze rywalizuja ze sobą w czasie rzeczywistym. Mogą to robić między sobą w jednej grupie, ale także ścigać się z innymi ćwiczącymi na całym świecie. Każdy z nich dysponuje własnym portfelem do którego zbiera wytworzone przez siebie Waty. Może je następnie wymienić na produkty ze sklepu lub nawet naładować własny samochód elektryczny. Wszystko to jest możliwe dzięki unikatowej aplikacji WATA™ dostępnej tylko dla użytkowników POWER POST.

Studio dla tych, co chcą ćwiczyć jak profesjonaliści

Wyposażenie studia to połączenie fitnessu i najnowszej technologii. Urządzenia zapewniają profesjonalny trening nawet najbardziej wymagającym zawodowcom. Jednak dopiero dołączona do zestawu aplikacja treningowa G-Wall™ umożliwia zobrazowanie treningu z wirtualnym trenerem wszystkim ćwiczacym w tym kompletnym amatorom. 

Skomponuj swój idealny trening spośród nieskończonej ilości ćwiczeń

Zarówno ćwiczący, jak i trener personalny może skomponować odpowiedni dla siebie trening w oparciu o dostępne w studio zestawy akcesoriów i urządzeń lub z podziałem na wybrane partie ciała.

Korzyści dla wszystkich

Osobne studio
w istniejącym klubie

Osobne pomieszczenie do specjalnego treningu personalnego rozszerza ofertę klubu zapewniając mu dodatkowe przychody. Niebagatelną zaletą jest też gotowy program lojalnościowy dla własnych i multikartowych klientów.

Niezależne
studio treningowe

Niski koszt startowy inwestycji oraz ogromne możliwości treningowe tworzą model biznesowy, który swoją opłacalnością przewyższa niejeden duży klub fitness.

Trener
personalny

Dodatkowe super wyposażone i bezpieczne miejsce do indywidualnego treningu personalnego lub treningu w małej grupie. Wspomaganie własnych treningów wirtualnymi. Współzawodnictwo i element rywalizacji między podopiecznymi.

Ćwiczący
klubowicz

Połączenie możliwości treningowych dużego klubu z atmosferą małego i bezpiecznego studia butikowego. Indywidualne podejście i skrojony na miarę trening. Uatrakcyjnienie treningu poprzez wprowadzony element rywalizacji z innymi lub samym sobą. Dostęp do historii treningów, ilości spalonych kalorii i wygenerowanych KWh. Dodatkowe benefity z wymiany KWh na artykuły i usługi ze sklepu. Świadomość ćwiczenia na neutralnej energetycznie platformie treningowej.

Żadnych opłat franczyzowych, a dodatkowo każde nowe studio Power Post będzie przez nas dofinansowane

Opierając się na własnym doświadczeniu, ale również starannie analizując raporty WHO i CDC oraz świadomych lekarzy i immunologów głęboko wierzymy, że jedynym sposobem na zwiększenie odporności immunologicznej oraz poprawę własnego zdrowia fizycznego i psychicznego jest reguralna aktywność fizyczna. Dlatego też nie tylko nie popieramy jakiegokolwiek zamykania lub ograniczania przez Państwo możliwości ćwiczenia i rehabilitacji własnym obywatelom, ale  zrobimy wszystko aby wspierać otwieranie nowych obiektów przeznaczonych do wszelkiej rekreacji ruchowej. W tym celu część wyposażenia, oprogramowanie oraz szkolenie udostępniamy gratis wszystkim zainteresowanym. - liczba pakietów promocyjnych ograniczona

Sprzęt - czyli najlepsze urządzenia do treningu

Bieżnia G660

Samonapędowa bieżnia G660 generuje prąd i umożliwia szerokie zastosowania treningowe. Zaczynając od chodu, poprzez bieg, a kończąc na pchaniu sań. Jej wprost pancerna konstrukcja oraz prosta obsługa idealnie wpisuje się w butikowy charakter studia treningu POWER POST

Ergometr G260

Ergometr to najbardziej wszechstronne urządzenie kardio. Wyjątkową zaletą ergometru G260 jest cicha praca oraz produkcja prądu i współpraca z aplikacją Wata™.

Rower G516

Konstrukcja pionowego roweru G516 zapewnia komfortową pozycję podczas ćwiczenia. Umożliwiając tym samym długodystansowy trenin. Dodatkową zaletą roweru G516 jest cicha praca urządzenia oraz produkcja prądu i współpraca z aplikacją Wata™.

Gwall XL

G-wall to uniwersalna i kompaktowa brama do treningu funkcjonalnego umożliwiająca ćwiczenie wszystkich grup mięśniowych. Zawiera w sobie dodatkowe półki i uchwyty na akcesoria treningowe jednak jej wyposażenie jest w pełni adaptowalne do potrzeb danego studia czy klubu fitness.

Hantle 2,5-25 kg

Każde stanowisko do treningu wyposażone jest w oddzielny zestaw hantli funkcjonalnych umożliwiających szereg niestandardowych zastosowań. 

Softbox

Softbox to cztero-składnikowa platforma plyometryczna powiększająca zakres możliwych do wykonania ćwiczeń. 

Podłoga

Każde prawdziwe studio potrzebuje bezpiecznej podłogi. Nasza podłoga składa się z puzzli o wymiarach 1m/1m i nie tylko doskonale zabezpiecza ćwiczących przed urazami, ale też amortyzuje oraz jest wyjątkowo estetyczna i łatwa w utrzymaniu czystości.

telewizory z info

PowerPost to studio które może być całkowicie bezobsługowe. W komplecie z zestawem akcesoriów i urządzeń każde studio otrzymuje dwie aplikacje treningowe zapewniające bezpieczny i samodzielny trening oraz możliwość generowania raportów podsumowujących ćwiczenie.

Ławka 991

Ławka uniwersalna umożliwiając wykonywanie szerokiej gamy ćwiczeń dopełnia asortyment sprzętowy w studiu POWERPOST.

Zainteresowany?

napisz lub zadzwoń jeśli chcesz dowiedzieć się więcej