P812

Mięsień dwugłowy ramienia

 • Precyzyjny, 80 kg

  Stos
  Precyzyjny, 80 kg

 • Gięta i skręcana

  Konstrukcja
  Gięta i skręcana

 • 3 zakresy ruchu

  Biomechanika
  3 zakresy ruchu

 • Linki stalowe

  Przeniesienie napędu
  Linki stalowe

 • Co 5 kg

  Zmiana obciążenia
  Co 5 kg

Zamów wycenę

Proszę prawidłowo wypełnić formularz.

Dziękujemy za zgłoszenie.

Imię i nazwisko
Telefon
Adres email
Województwo
Wiadomość Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienią oferty. Administratorem Twoich danych osobowych jest IMG S.A. z siedzibą w Gdyni, ul. Strzelców 40 lok. 25, 81-586 Gdynia, adres do doręczeń: IMG S.A., ul. Kowalska 8-9/7, 82-300 Elbląg.
Wyślij

  Opis

  Seria SportsArt Performance Strength łączy jakość i wartość w eleganckim obwodzie 14 stacji zaprojektowanych z myślą o każdym budżecie. Niższa wysokość stosu i kompaktowe wymiary sprawiają, że jest to idealne rozwiązanie dla obiektu o dowolnej wielkości. Idealnie nadają się do obiektów butikowych, jak i dużych samoobsługowych siłowni. Biorąc pod uwagę mniejsze gabaryty urządzeń, przy jej projektowaniu staraliśmy się przede wszystkim zachować perfekcyjną funkcjonalność i ergonomię ćwiczeń znaną z naszej flagowej poprzedniej linii. Udało nam się zachować pełno-zakresowy i precyzyjny stos z magnetycznym selektorem, kompletną regulację zasięgu i duże, ergonomiczne krzywki.

  Dno siedziska podlega regulacji, co sprawia, że pozycjonowanie ciała może być zawsze prawidłowe. Dla optymalnego ułożenia ciała został umieszczony wskaźnik punktu obrotu.  Dla bezpieczeństwa ćwiczących stos został obudowany płytami z półprzeźroczystego poliwęglanu. Całości obrazu dopełnia odporny na działanie potu polimerowy lakier i dwukolorowa tapicerka.

  Dodatkowe informacje

  • Wymiary: 120,2 x 104,2 x 144,7 cm
  • Waga urządzenia: 171,5 kg
  • Maks waga użytkownika: 227 kg

  P835P821

  Dostępne w kategorii Performance

  Masz pytania?

  Jeśli masz pytania odnośnie naszej oferty zapraszamy do kontaktu z nami. Postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytania szybko i wyczerpująco.

  Proszę prawidłowo wypełnić formularz.

  Dziękujemy za zgłoszenie.

  Imię i nazwisko
  Telefon
  Adres email
  Województwo
  Wiadomość


  Wyślij