Szanujemy wszelkiego rodzaju ćwiczenie

Bez względu na to czy prowadzisz małe studio treningowe czy duży klub. Wszystko ma sens tylko wtedy gdy spina się finansowo, a urządzenia SportsArt już znane są z tego, że mają najlepszy stosunek wartości do ceny. Wyposażyliśmy na rynku polskim już ponad tysiąc małych i dużych klubów. Przez ponad 25 lat naszą jakość doceniają największe sieci klubów oraz śdrednie i małe kluby. Od momentu gdy zacieśniliśmy naszą współpracę z prestiżową marką akcesoriów fitness Gipara możemy zoferować kompletne wyposażenie także studiom treningu funkcjonalnego.

Można wreszcie powiedzieć, że mamy wszystko to co jest potrzebne aby otworzyć dobrze prosperujące i nowoczesne studio treningowe. Począwszy od podłogi sportowej, poprzez wszelkiego typu akcesoria i bramy do treningu funkcjonalnego, a skończywszy na sprofesjonalnych urządzenia fitnessowych. Nie poprzestajemy tylko na tym. Posiadamy w swojej ofercie także oprogramowanie sterujące do klubów butikowych oraz aplikacje uatrakcyjniające samo ćwiczenie poprzez wprowadzenie elementu rywalizacji między klubowiczami i całymi klubami. 

gipara
sportsart

Znamy się na tym co robimy, bo robimy to już od ponad 25 lat. Sami możemy Ci pomóc na wielu poziomach. Jednak jeśli potrzebujesz szerszej lub długoterminowej pomocy w ustawianiu lub prowadzeniu klubu to móżemy Ci zorganizować fachowe i niezależne doradztwo. 

Cały sztab ludzi będzie pracował nad tym aby Ci się udało. Doradzi Ci jak dobrać wyposażenie, przeszkoli personel i wyciśnie z Twojej lokalizacji maksimum możliwości. Korzystając z naszych usług nigdy nie zostaniesz sam.  

Proszę prawidłowo wypełnić formularz.

Dziękujemy za zgłoszenie.

Imię i nazwisko
Telefon
Adres email
Województwo
Wiadomość


Wyślij

Masz pytania?

Jeśli masz pytania odnośnie naszej oferty zapraszamy do kontaktu z nami. Postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytania szybko i wyczerpująco.

Proszę prawidłowo wypełnić formularz.

Dziękujemy za zgłoszenie.

Imię i nazwisko
Telefon
Adres email
Województwo
Wiadomość


Wyślij