Set Cardio-siłowy

C530 w zestawie z Iron Set

 • Wielopoziomowa regulacja

  Regulacja siedziska
  Wielopoziomowa regulacja

 • Koło zamachowe 20 kg

  Konstrukcja
  Koło zamachowe 20 kg

 • 150 kg

  Maks. waga użytkownika
  150 kg

 • Pas zębaty

  Przeniesienie napędu
  Pas zębaty

  Opis

  Komfortowy trening w Twojej osobistej, domowej siłowni urozmaici zestaw cardio-siłowy. W jego skład wchodzi rower spinningowy C530 oraz Iron Set składający się ze sztangi, obciążenia  oraz dedykowanego do niej stabilnego, estetycznego stojaka.  

  Rower zajmuje mało miejsca, dzięki czemu idealnie wpasowuje się w domową przestrzeń. Posiada zamknięte tylne koło zamachowe (co jest szczególnie istotne podczas treningu w domu) i multifunkcyjną kierownicę umożlwiającą łatwą zmianę sylwetki podczas ćwiczenia. Konsola komputera sterowego w standardzie. W konsoli nie są wykorzystywane baterie, prąd wytwarzany jest przez wbudowany generator, który napędza ćwiczący w trakcie treningu na urządzeniu. Konsola roweru wyposażona jest w technologię CCA (Color Coach Assistant), która zmienia swoją kolorystykę w zależności od mocy treningu - zielony (1-100W), cyjan (101-200W), niebieski (201-275W), fioletowy (276-250W), czerwony (351W i wyżej). 

  Zestaw zawiera komplet wybranych dysków (uretanowych bądź gumowanych), dowolny gryf z zaciskami oraz stabilny stojak, który zajmuje mało miejsca. Dzięki niemu przestrzeń Twojego domu będzie odpowiednio uporządkowana.

  Dodatkowo, do zakupu zestawu oferujemy 3 miesięczny darmowy dostęp do aplikacji G-wall, która przedstawiaja trening z dziewięcioma różnymi akcesoriami na dziewięć partii ciała. Wszystko pokazane jest w atrakcyjny sposób wraz z prowadzeniem głosowym ćwiczenia. Dodatkowo traker fitnessowy z całą historią własnych treningów, a wszystko to w jednej aplikacji! 


  C510A991

  Dostępne w kategorii Domowy

  Masz pytania?

  Jeśli masz pytania odnośnie naszej oferty zapraszamy do kontaktu z nami. Postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytania szybko i wyczerpująco.

  Proszę prawidłowo wypełnić formularz.

  Dziękujemy za zgłoszenie.

  Imię i nazwisko
  Telefon
  Adres email
  Województwo
  Wiadomość


  Wyślij