S775

SMART TRAINER

 • regulacja wysokości oparcia

  Biomechanika
  regulacja wysokości oparcia

 • zmiana kąta

  Pedały
  zmiana kąta

 • 2 minuty

  Zasilanie
  2 minuty

 • regulacja rozstawu

  Długość kroku
  regulacja rozstawu

Zamów wycenę

Proszę prawidłowo wypełnić formularz.

Dziękujemy za zgłoszenie.

Imię i nazwisko
Telefon
Adres email
Województwo
Wiadomość Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienią oferty. Administratorem Twoich danych osobowych jest IMG S.A. z siedzibą w Gdyni, ul. Strzelców 40 lok. 25, 81-586 Gdynia, adres do doręczeń: IMG S.A., ul. Kowalska 8-9/7, 82-300 Elbląg.
Wyślij

  Opis

  Pomimo swojego wyglądu Smart Trainer 775 nie jest modyfikacją Pinacle Trainera (776). To zupełnie inne urządzenie.Smart Trainer może być zarówno zwykłym steperem jak i bardzo skomplikowaną maszyną do treningu personalnego.Transformacji urządzenia dokonuje się przez zmianę ustawienia kilku uchwytów. Nie potrzeba przy tym żadnego wysiłku, wszystko możemy zrobić jedną ręką.Zmiana ustawień wpływa na trenowane mięśnie i stopień trudności ćwiczenia. Do dyspozycji mamy 3 regulacje ustawień: Dzięki zmianie ustawień nachylenia pedałów zmieniamy pozycję ćwiczącego z pionowej na pochyloną, co pozwala min na większe zaangażowanie mięśni pośladkowych.Zmiana rozstawu nóg wpływa min na intensywność treningu mięśni przywodziciela uda. Natomiast łatwa zmiana oparcia kończyn górnych personalizuje urządzenie do każdego użytkownika.Ilość ustawień i zmian konfiguracji urządzenia czyni z niego idealną maszynę kardio do treningu personalnego. Trener personalny zaznajomiony z budową urządzenia może je dostosować do każdego użytkownika jednocześnie czyniąc je swoim narzędziem pracy.


  S715

  Dostępne w kategorii Steppery

  Masz pytania?

  Jeśli masz pytania odnośnie naszej oferty zapraszamy do kontaktu z nami. Postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytania szybko i wyczerpująco.

  Proszę prawidłowo wypełnić formularz.

  Dziękujemy za zgłoszenie.

  Imię i nazwisko
  Telefon
  Adres email
  Województwo
  Wiadomość


  Wyślij