Producent sprzętu do siłowni SportsArt Fitness - zadzwoń teraz +48 55 2329372 lub napisz info@imgfitness.pl

DF308

Maszyna na barki i klatkę piersiową

 • Precyzyjny, 100kg

  Stos
  Precyzyjny, 100kg

 • Dwufunkcyjna skręcana

  Konstrukcja
  Dwufunkcyjna skręcana

 • 3 zakresy ruchu

  Biomechanika
  3 zakresy ruchu

 • Co 5kg

  Zmiana obciążenia
  Co 5kg

 • Możliwość personalizacji

  Różne wersje kolorystyczne
  Możliwość personalizacji

Pobierz Kartę Produktu

  Opis

  Linia maszyn izotonicznych DUO otrzymała swoją nazwę ze względu na swoje właściwości konstrukcyjne. Umożliwia bowiem ćwiczenie dwóch przeciwstawnych grup mięśniowych na jednym stanowisku. Każde urządzenie wyposażone jest w regulowane dźwignie, krzywki i magnetyczne selektory. Kompletna linia DUO składa się z 9 urządzeń, które umożliwią trening na wszystkie grupy mięśniowe. Urządzenia nie tylko umożliwiają ćwiczenie dwóch przeciwstawnych grup mięśniowych na jednym stanowisku, ale także pozwalają na zakup mniejszej ilości maszyn izotonicznych i odzyskanie kilkudziesięciu metrów kwadratowych powierzchni klubu. Zaoszczędzone metry i pieniądze możemy dzięki temu przeznaczyć np. na powiększenie strafy kardio w fitness klubie. Linia DUO idealnie nadaje się do klubów fitness o mniejszej powierzchni i dzięki swojej kompletności (18 stanowisk treningowych wystarczy na dostateczny trening każdej grupy mięśniowej) może służyć w klubach także jako linia do treningu obwodowego.

  Linia maszyn izotonicznych SportsArt Fitness Dual została specjalnie zaprojektowana, tak, aby oferować trening wielu grup mięśni na każdym urządzeniu nawet dla  użytkownika bez doświadczenia. Umożliwia ona pracę nad co najmniej dwoma głównymi grupami mięśni na maszynie, maksymalizując zarówno przestrzeń, jak i wygodę, którymi sąd baraki oraz klatka piersiowa. Zamontowany uchwyt jest wielopozycyjny, co gwarantuje lepszą biomechanikę. Pozycja początkowa, która ulega regulacji jest skierowana do różnych grup mięśniowych. Innowacyjne siedzenie zapewnia wile pozycji podnoszenia. Pokrętło oparcia z łatwością można regulować - zmienia kąt wyciskania ramion, pochylania klatki piersiowej i ćwiczeń wyciskania klatki piersiowej. Maksymalną stabilność gwarantują stosy wyposażone są w tłumiki dźwięku i namagnesowany widelec selektora. Linia DUO idealnie nadaje się do klubów fitness o mniejszej powierzchni i dzięki swojej kompletności może służyć w klubach także jako linia do treningu obwodowego.

  Dodatkowe informacje

  • Waga urządzenia: 227 kg
  • długość : 1414 mm
  • szerokość : 1438 mm
  • wysokość : 1654 mm
  • Maks. waga użytkownika: 227 kg

  DF301DF302

  Dostępne w kategorii Duo series

  Masz pytania?

  Jeśli masz pytania odnośnie naszej oferty zapraszamy do kontaktu z nami. Postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytania szybko i wyczerpująco.

  Proszę prawidłowo wypełnić formularz.

  Dziękujemy za zgłoszenie.

  Imię i nazwisko
  Telefon
  Adres email
  Województwo
  Wiadomość


  Wyślij