DF307

Mięśnie grzbietu i triceps

 • Precyzyjny, 100kg

  Stos
  Precyzyjny, 100kg

 • Dwufunkcyjna, skręcana

  Konstrukcja
  Dwufunkcyjna, skręcana

 • 3 zakresy ruchu

  Biomechanika
  3 zakresy ruchu

 • Co 5kg

  Zmiana obciążenia
  Co 5kg

 • Możliwość personalizacji

  Różne wersje kolorystyczne
  Możliwość personalizacji

Pobierz Kartę ProduktuZamów wycenę

Proszę prawidłowo wypełnić formularz.

Dziękujemy za zgłoszenie.

Imię i nazwisko
Telefon
Adres email
Województwo
Wiadomość Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienią oferty. Administratorem Twoich danych osobowych jest IMG S.A. z siedzibą w Gdyni, ul. Strzelców 40 lok. 25, 81-586 Gdynia, adres do doręczeń: IMG S.A., ul. Kowalska 8-9/7, 82-300 Elbląg.
Wyślij

  Opis

  Linia maszyn izotonicznych DUO otrzymała swoją nazwę ze względu na swoje właściwości konstrukcyjne. Umożliwia bowiem ćwiczenie dwóch przeciwstawnych grup mięśniowych na jednym stanowisku. Każde urządzenie wyposażone jest w regulowane dźwignie, krzywki i magnetyczne selektory. Kompletna linia DUO składa się z 9 urządzeń, które umożliwią trening na wszystkie grupy mięśniowe. Urządzenia nie tylko umożliwiają ćwiczenie dwóch przeciwstawnych grup mięśniowych na jednym stanowisku, ale także pozwalają na zakup mniejszej ilości maszyn izotonicznych i odzyskanie kilkudziesięciu metrów kwadratowych powierzchni klubu. Zaoszczędzone metry i pieniądze możemy dzięki temu przeznaczyć np. na powiększenie strafy kardio w fitness klubie. Linia DUO idealnie nadaje się do klubów fitness o mniejszej powierzchni i dzięki swojej kompletności (18 stanowisk treningowych wystarczy na dostateczny trening każdej grupy mięśniowej) może służyć w klubach także jako linia do treningu obwodowego.

  Seria SportsArt Dual Function Strength Series została specjalnie zaprojektowana, tak, aby oferować trening wielu grup mięśni na każdym urządzeniu również  dla  użytkownika bez doświadczenia. Umożliwia ona pracę nad co najmniej dwoma głównymi grupami mięśni na maszynie, maksymalizując zarówno przestrzeń, jak i wygodę. Urządzenie posiada składaną podkładkę pomocniczą, w celu zrównoważenia wagi użytkownika. Do regulacji szerokości zostały zamontowane obrotowe uchwyty. Dla bezpieczeństwa i zakwaterowania użytkownika maszyna posiada zintegrowane wspomaganie. Maszyna posiada wiele punktów regulacji w celu maksymalnej personalizacji. Zintegrowana platforma wspomagania wagi kompensuje ciężar ciała użytkownika podczas wykonywania pompek lub podciągnięć, maksymalizując liczbę powtórzeń i zmniejszając zmęczenie. Maksymalną jakość gwarantują stosy wyposażone są w tłumiki dźwięku i namagnesowany widelec selektora.

  Dodatkowe informacje

  • długość : 1264mm
  • szerokość : 1052mm
  • wysokość : 1930mm
  • Waga urządzenia: 217 kg
  • Maks. waga użytkownika: 227 kg

  DF304

  Dostępne w kategorii Duo series

  Masz pytania?

  Jeśli masz pytania odnośnie naszej oferty zapraszamy do kontaktu z nami. Postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytania szybko i wyczerpująco.

  Proszę prawidłowo wypełnić formularz.

  Dziękujemy za zgłoszenie.

  Imię i nazwisko
  Telefon
  Adres email
  Województwo
  Wiadomość


  Wyślij