DF300

Mięsień czworogłowy i dwugłowy uda

 • Precyzyjny, 100kg

  Stos
  Precyzyjny, 100kg

 • Dwufunkcyjna skręcana

  Konstrukcja
  Dwufunkcyjna skręcana

 • 3 zakresy ruchu

  Biomechanika
  3 zakresy ruchu

 • Co 5kg

  Zmiana obciążenia
  Co 5kg

 • Możliwość personalizacji

  Różne wersje kolorystyczne
  Możliwość personalizacji

Pobierz Kartę ProduktuZamów wycenę

Proszę prawidłowo wypełnić formularz.

Dziękujemy za zgłoszenie.

Imię i nazwisko
Telefon
Adres email
Województwo
Wiadomość Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienią oferty. Administratorem Twoich danych osobowych jest IMG S.A. z siedzibą w Gdyni, ul. Strzelców 40 lok. 25, 81-586 Gdynia, adres do doręczeń: IMG S.A., ul. Kowalska 8-9/7, 82-300 Elbląg.
Wyślij

  Opis

  Seria SportsArt Dual Function Strength Series została specjalnie zaprojektowana, tak, aby oferować trening wielu grup mięśni na każdym urządzeniu nawet dla  użytkownika bez doświadczenia, na siłowni. Idealnie nadają się do mniejszych przestrzeni. W celu zapewnienia użytkownikowi maksymalnej personalizacji maszyna posiada wiele punktów regulacji. Umożliwia ona pracę nad co najmniej dwoma głównymi grupami mięśni na maszynie, maksymalizując zarówno przestrzeń, jak i wygodę treningu. Stosy wyposażone są w tłumiki dźwięku i namagnesowany widelec selektora dla maksymalnej stabilności. Kluczową cechą jest system napędu bezpośredniego oferuje dwie przeciwstawne krzywki, które powodująmniejszy poślizg kabla i szybszą zmianę treningu. Dla wygody urządzenie posiada regulowane oparcie siedzenia i podkładki pod nogi dla dostosowania użytkownika.  Zaoszczędzone metry i pieniądze możemy dzięki temu przeznaczyć np. na powiększenie strafy kardio w fitness klubie.

  Dodatkowe informacje

  • długość : 1348mm
  • szerokość : 1010mm
  • wysokość : 1447mm

  DF306DF305

  Dostępne w kategorii Duo series

  Masz pytania?

  Jeśli masz pytania odnośnie naszej oferty zapraszamy do kontaktu z nami. Postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytania szybko i wyczerpująco.

  Proszę prawidłowo wypełnić formularz.

  Dziękujemy za zgłoszenie.

  Imię i nazwisko
  Telefon
  Adres email
  Województwo
  Wiadomość


  Wyślij