DF306

Mięśnie brzucha i pleców

 • Precyzyjny, 100kg

  Stos
  Precyzyjny, 100kg

 • Dwufunkcyjna, skręcana

  Konstrukcja
  Dwufunkcyjna, skręcana

 • 3 zakresy ruchu

  Biomechanika
  3 zakresy ruchu

 • Co 5kg

  Zmiana obciążenia
  Co 5kg

 • Możliwość personalizacji

  Różne wersje kolorystyczne
  Możliwość personalizacji

Pobierz Kartę ProduktuZamów wycenę

Proszę prawidłowo wypełnić formularz.

Dziękujemy za zgłoszenie.

Imię i nazwisko
Telefon
Adres email
Województwo
Wiadomość Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienią oferty. Administratorem Twoich danych osobowych jest IMG S.A. z siedzibą w Gdyni, ul. Strzelców 40 lok. 25, 81-586 Gdynia, adres do doręczeń: IMG S.A., ul. Kowalska 8-9/7, 82-300 Elbląg.
Wyślij

  Opis

  Linia maszyn izotonicznych DUO otrzymała swoją nazwę ze względu na swoje właściwości konstrukcyjne. Umożliwia bowiem ćwiczenie dwóch przeciwstawnych grup mięśniowych na jednym stanowisku. Każde urządzenie wyposażone jest w regulowane dźwignie, krzywki i magnetyczne selektory. Kompletna linia DUO składa się z 9 urządzeń, które umożliwią trening na wszystkie grupy mięśniowe. Urządzenia nie tylko umożliwiają ćwiczenie dwóch przeciwstawnych grup mięśniowych na jednym stanowisku, ale także pozwalają na zakup mniejszej ilości maszyn izotonicznych i odzyskanie kilkudziesięciu metrów kwadratowych powierzchni klubu. Zaoszczędzone metry i pieniądze możemy dzięki temu przeznaczyć np. na powiększenie strafy kardio w fitness klubie. Linia DUO idealnie nadaje się do klubów fitness o mniejszej powierzchni i dzięki swojej kompletności (18 stanowisk treningowych wystarczy na dostateczny trening każdej grupy mięśniowej) może służyć w klubach także jako linia do treningu obwodowego.

  Linia maszyn izotonicznych SportsArt Dual Function Strength Series została specjalnie zaprojektowana, tak, aby oferować trening wielu grup mięśni na każdym urządzeniu nawet dla  użytkownika bez doświadczenia. Idealnie nadają się do mniejszych przestrzeni. Umożliwia bowiem ćwiczenie dwóch przeciwstawnych grup mięśniowych na jednym stanowisku, maksymalizując zarówno przestrzeń, jak i wygodę w ćwiczeniu . W tym przypadku jest to klatka piersiowa oraz ćwiczenia na bark. Kluczową cechą jest system napędu bezpośredniego oferuje dwie przeciwstawne krzywki, które powodująmniejszy poślizg kabla i szybszą zmianę treningu. Poduszka na klatkę piersiową, plecy została stworzona tak, aby pełną jej regulację, wedle upodobań użytkownika. Dla większej stabilności maszyna posiada wiele podpórek na stopy. Jakość użytkownia gwarantują również stosy wyposażone są w tłumiki dźwięku i namagnesowany widelec selektora.

  Dodatkowe informacje

  • Waga urządzenia: 215 kg
  • długość : 1133mm
  • szerokość : 1087mm
  • wysokość : 1447mm
  • Maks. waga użytkownika: 227 kg

  DF302DF300

  Dostępne w kategorii Duo series

  Masz pytania?

  Jeśli masz pytania odnośnie naszej oferty zapraszamy do kontaktu z nami. Postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytania szybko i wyczerpująco.

  Proszę prawidłowo wypełnić formularz.

  Dziękujemy za zgłoszenie.

  Imię i nazwisko
  Telefon
  Adres email
  Województwo
  Wiadomość


  Wyślij